Videokonference

Videokonferenční řešení pro Microsoft Teams

Pokud se chcete připojit do Microsoft světa nebo Vaše organizace již používá komunikační platformy Microsoft jako jsou Skype for Business nebo Teams, jsou Yealink produkty určené pro Teams tím pravým pro Vás.

Video zařízení Yealink jsou plně integrována do týmů Microsoft Teams a pokrývají všechny velikosti zasedacích místností. Díky snadnému použití s prvotřídním obrazovým a zvukovým zážitkem Vám tato zařízení zefektivní týmovou práci a umožní spolupráci napříč všemi zasedacími prostory.

Všechny videokonferenční produky Yealink pro Teams jsou navíc certifikovány Microsoftem.

Yealink řešení pro Teamsové videokonference

Desktop / kancelář Fokus Menší místnosti Střední místnosti Velké místnosti
Teams Videotelefon Yealink Videokonference Yealink Videokonference Yealink pro menší místnosti Videokonference yealink teams
Yealink VP59 Teams Yealink VC210
Yealink MVC300 Yealink MVC500 wired / wireless Yealink MVC800Benefity

Snadná obsluha a správa Jednoduchá obsluha a správa:
Snadné připojení do Teamsové videokonference pomocí jednoho tlačítka. Lze využít bohatých možností intuitivního dotykového tabletu pro rychlé připojení do konference.
Prémiová kvalita zvuku a videa Prémiový zvuk a video:
Kvalitní HD zvuk, Yealink technologie proti rušení okolném šumem, kvalitní HD kamery, líbivý design a kvalitní komponenty
Vzdálená správa Vzdálená správa:
Pomocí nástrojů Yealink Management Cloud Service a Yealink Device Management Platform lze vzdáleně spravovat, sledovat, konfigurovat, aktualizovat a diagnostikovat všechny Teamsové videokonference.
externí reproduktory Externí reproduktory:
U vyšších modelů Teamsových videokonferencí Yealink je možné připojit výkonné externí reproduktory.
sdílení obsahu
Drátové či bezdrátové sdílení obsahu:

Sdílejte promítaný obsah z notebooku všem účastníkům videokonference díky možnosti drátového či bezdrátového sdílení. Vše je velmi jednoduché, stačí jediné kliknutí a všichni zúčastnění uvidí sdílený obsah.


 

 

 

Potřebujete poradit s výběrem vhodného řešení či prokonzultovat funkčnost? Kontaktujte nás.